Najlepsze miejsca na nocleg w Karpaczu!

Polacy kochają odpoczywać w górach! Nic dziwnego, że malowniczo położony Karpacz jest tak chętnie przez nas odwiedzany. To tutaj znajdziemy najpiękniejsze karkonoskie szlaki. Powierzchnia miasta wynosi ok. 40 km2, jednak usiana jest różnego rodzaju hotelami, w których możemy wypocząć po całym dniu górskich wędrówek. Oto kilka najciekawszych propozycji.

Granice Karpacza obejmują najwyższą partię Karkonoszy z ich najwyższym i dobrze znanym szczytem – Śnieżką włącznie. na którą koniecznie trzeba się wybrać. Co ciekawe obszar miasta rozciąga się na poziomach od 480 do 885 m n.p.m. – jest to zatem świetne miejsce na górskie wędrówki. Po spacerach przyda się nam wygodne łóżko do spania. Przygotowaliśmy dla was kilka ciekawych obiektów noclegowych, które sprawią, że urlop w Karpaczu będzie wyjątkowo udany!

Leśny Dwór

Jest to prowadzony rodzinnie hotel, który wraz z włoską restauracją Mamma Mia, tworzy niesamowicie wspaniały i rodzinny klimat. Obiekt powstał w Karpaczu, w 1860 r. i na początku funkcjonował pod niemieckim szyldem „Die Waldhaus Waimar”. Dziś hotel łączy atmosferę przełomu wieków ze współczesną wygodą. Gościniec położony jest blisko głównych szlaków karkonoskich gór i centrum miasta Karpacz, przez co jest świetnym punktem wypadowym dla turystów z całej Polski i zagranicy. Goście znajdą tutaj aż 32 pokoje dla 90 osób, saunę, salę kinową oraz bawialnię dla dzieci. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.lesnydwor.karpacz.pl.

Lawendowy Dworek

Jest to obiekt położony w samym sercu Karpacza Górnego. Atrakcyjne położenie hoteliku gwarantuje ciszę, spokój oraz miłą atmosferę. Lokalizacja idealna jest do aktywnego spędzania czasu na szlaku. Komfortowe pokoje 2,3,4 osobowe oraz pokoje typu studio 2+1, 2+2 czekają na nas przez cały rok. Warto podkreślić, że wszystkie pokoje są po remoncie, wyposażone w łazienki z pełnym węzłem sanitarnym, TV, darmowy dostęp do Internetu oraz werandy z widokami na Karkonosze.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *