Oferta Galerii Łomianki

Oferta sklepów w podwarszawskiej Galerii Łomianki jest rozbudowaną propozycją dla wszystkich tych, którzy cenią sobie kameralne i spokojne zakupy.

Sklepy z wyjątkową ofertą sprawią, że nasze zakupy będą na pewno bardzo owocne.

Odzieżowe szaleństwo

Jeśli chcemy zdecydować się na zakup ubrań, najważniejsze będą oczywiście sklepy z szeroką ofertą modową. W tej sytuacji w Galerii Łomianki możemy liczyć na takie salony jak Bytom, Camaieu, Esei, Carry, Lavard, H&M, Mohito, Promod, Sinsay czy Sizzer. To oczywiście tylko wierzchołek góry lodowej jeśli chodzi o ofertę sklepową – nie ma zwyczajnie miejsce na wymienienie wszystkich sklepów. Galeria Łomianki pokazuje, że kameralne centrum handlowe wcale nie musi oznaczać małej ilości sklepów.

Dodatki i biżuteria

Jeśli chcemy zadbać o swój wygląd, nie możemy zapomnieć o biżuterii. Jest to dodatek, który podkreśli nasz styl i sprawi, że będziemy prezentować się znacznie atrakcyjniej dopełniając całość stylizacji. Biżuteria może stać się również symbolem statusu. W końcu często bywa tak, że w pracy ogranicza nas dress code, natomiast biżuteria wysokiej klasy może podkreślić zajmowane przez nas stanowisko. W tym przypadku w Galerii Łomianki znajdują się takie salony, jak W. Kruk, Jubiton czy Time Station – w tym ostatnim znajdziemy zegarki wysokiej klasy.

Obuwie to podstawa

Nie możemy zapominać o obuwiu, bez którego ani rusz! Właściwie dobrane stanie się naszym nieodłącznym atrybutem. Nawet panowie powinni zdecydować się przynajmniej na kilka par, które sprawdzą się na różne okazje, przez co nie oszczędzą sobie problemu z dopasowaniem butów do stylizacji. Również i w tym wypadku ilość sklepów jest więcej, niż zadowalająca – CCC, Ryłko, Sizzer, Wojas czy Deichmann. Niezależnie od tego, czy szukamy obuwia sportowego, czy eleganckiego – znajdziemy je w Łomiankach!

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *