Dotykowa technologia podana do stołu!

V-Table to wachlarz nowoczesnych stołów dotykowych, przeznaczonych do zaawansowanych zastosowań interaktywnych. Urządzenia te sprawdzą się szczególnie w tych firmach, w których konieczna jest prosta oraz szybka prezentacja różnego rodzaju treści oraz danych. Wykorzystując urządzenie dotykowe zyskujemy pewność, że przedstawione podczas prezentacji treści będą bardziej zrozumiałe, dostępne i ciekawsze w porównaniu z tradycyjnymi metodami. V-TABLE znalazło już wiele zastosowań, m.in. w Muzeum Pana Tadeusza Ossolineum, na Forum Designu, w Auchanie, w HB Reavis, prywatnym gabinecie stomatologicznym Materniak, w Q Hotel, w Muzeum II Wojny Światowej, w Muzeum Śląskim oraz w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.

Stoły dotykowe są ponadto perfekcyjnym narzędziem marketingowym. Urządzenia takie to zapadające w pamięć nośniki logotypów. Instynktowna łatwość korzystania z aplikacji, jej wizualna atrakcyjność oraz niesamowita frajda z korzystania aplikacji sprawiają, że użytkownicy z chęcią wchodzą w interakcję z wyświetlanymi treściami. Ekrany dotykowe to nowoczesna forma komunikacji, która idealnie sprawdza się nie tylko podczas targów, konferencji, różnego typu eventów, ale i w różnego rodzaju instytucjach publicznych, jak muzea.

Specjalnie na zamówienie

Stoły multimedialne V-TABLE tworzone są na specjalne zamówienie według koncepcji architekta. Oferta dostępna jest na stronie https://videofonika.pl/produkty/stol-multimedialny-v-table/. Tego rodzaju urządzenia cechują się bogactwem kształtów i wysoką jakością materiałów wykończeniowych takich jak stal nierdzewna, stal kortenowska oraz szkło i drewno. Tworząc własny V-TABLE przekształcamy typowy proces prezentacji i sprzedaży w niezapomniane przeżycie dla naszych klientów.

V-TABLE X

To wyjątkowy designerski mebel, dedykowany do poczekalni w prywatnych gabinetach lekarskich lub innych nowoczesnych firmach. Umili to czas oczekiwania klientom. Dodatkowo, wykorzystany profesjonalny monitor 43” posiada ekran dotykowy, który działa przez szkło. Sprawia to, że jest on odporny na zalanie oraz inne uszkodzenia. Z kolei wbudowane ładowarki indukcyjne pozwalają naładować smartfona.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *